X-Force 1 / Melekler ve Şeytanlar

Onlar, bildiğimiz X-Men takımının girmeyi göze alamayacağı yerlere girmeleri, yapamayacağı eylemleri yapmaları için toparlanmış bir takım. Onlar, karanlık işleri halletmeleri için oluşturulmuş bir özel harekat timi.

Kim mi onlar? X-Men bünyesindeki en iyi avcılar: Wolverine’den klonlanmış ve kusursuz bir silah olması için yetiştirilmiş X-23 … üstün sezgilere ve fiziksel dayanıklılığa sahip Kızılderili Warpath … masum bedenini istediğinde bir kurda dönüştürebilen Wolfsbane… Wolverine’den başka kimsenin liderlik etmesi düşünülemeyeceği bu takımın adıysa … X-Force…

Arındırıcılar denen mutant düşmanı ve kana susamış dinî tarikat yeniden şahlandığında, X-Force takımı bıçaklarını, dişlerini ve pençelerini sakınmadan savaşa atılır; fakat Arındırıcılar içlerinden birini, Wolfsbane’i ele geçirdiğinde tüm planlar sarpa sarar. Arkadaşlarını kurtarmak ve Arındırıcıları tamamen ortadan kaldırmak için X-Force her şeyi yapmaya hazırdır. Ama Arındırıcılar da kendi planları uğruna, esrarengiz bir yabancının yardımıyla tarihin en azılı mutant katillerini diriltecek.

Tüm bunların üzerine bir de en sevilen X-Men karakterlerinden birinin geri dönüşüne tanıklık edeceğiz. Peki, ama bu X-Men kimin tarafında yer almayı seçecek?

Bilinsin ki… X-Force takımı modern Marvel tarihinde yeniden ortaya çıkarken, hiçbir patlama ve kıyımdan sakınmayacak…

KÜNYE BİLGİLERİ

X-Force 1 / Melekler ve Şeytanlar
Craig Kyle ve Christopher Yost
Çizer: Clayton Crain
Çeviren: Emre Taşkıran
Çizgi Düşler
Yayın Tarihi: Kasım 2014
Türü: Çizgi Roman
144 Sayfa
15,5×24 cm
Kuşe, Amerikan Cilt, Renkli
ISBN: 978-605-4983-38-4

Bir Cevap Yazın