Şifalı Taşlar

Bugüne kadar bir çok yerde seminer veren ve birçok tv programına katılarak ciddi bir takipçi kitlesi kazanmış olan Bioenerji terapisti Belgin Dal’ın “Şifalı Taşlar” isimli kitabı okurlarla buluşuyor.

Doğal taşlarla sağlığınıza kavuşmanın anahtarını bu kitapta bulacak ve dünyaya bakış açısına farklı bir kapı daha açmayı bu kitapla öğreneceksiniz. ‘’Hiçbir hastalık yoktur ki şifası olmasın , ölüm haricinde’’ diyen Belgin Dal bu kitapta alternatif tıp olarak bilinen ve doğanın türlü mucizelerini içinde barındıran ipuçlarını okurlarıyla paylaşıyor.

BELGİN DAL’IN TAKİPÇİLERİNDEN GELEN SAMİMİ MEKTUPLARDAN BAZILARI

10.03.2014 –20:05- GÖZDE GÜNEŞ
Sizinle tanıştığıma çok memnunum. Annemin 28 senedir geçmeyen SEDEF ve romatizma hastalığı artık çok iyi. Yıllardır denemediğimz, gitmediğimiz yer kalmadı derken size bulduk. Annemi yanımda getiremedim. Ama size selamlarını getirdim. Moral olarak, sağlık olarak artık çok daha farklı. Olduğunuzu bilmek güzel. Konuşmalarımızda hep olucaksınız. Size teşekkür ederiz. Sevgilerimle. Gözde Güneş.

10.03.2014 – 19:59 – MUZAFFER KANTARCIOĞLU
Merhabalar Belgin Hanım. Biz Posta gazetesinden Sapanca’ya röportaj yapmak için geldik. Ilk başta söylenenlerin hiçbirine inanmadım. Bunların hepsi İstanbul’ da da var dedim. Ama daha sonar Belgin Hanım analiz ve pandül yaparak beni şaşırtmayı başardı. Ilk başta ben bunu asla takmam, boynumda taşımam dedim. Şuan boynumda bir pandül taşıyorum. İnanmayan lütfen inansın. Personelinizin gösterdiği pozitif enerji beni çok etkiledi. İyi ki varsınız. Muzaffer Kantarcıoğlu.

10.03.2014 – 19:42 – NACİ KASAPOĞLU
Bio enerjinin yüksek gücününün Belgin Dal sayesinde KANSER tedavisinde nasıl etkin bir rol oynadığının canlı şahidiyim. Çünkü bu hastalığı bilim ve enerjinin yüksek gücü ve inancı ile atletmiş durumdayım. Belgin hanımın vücuduma yüklediği bio enerji ve selenit taşının sırları bu kötü hastalığı yenmenin başlıca iyi güçlerini oluşturdu. Bunun dışındaki tıp ilminin olanaklarından ve geldiği son seviye ve tedavi-teknik olanaklarından istifade ettim.tıbbın bütün gelişmiş imkanlarına rağmen Belgin hanımın enerji gücünü ve taşlarla verdiği koruma zırhını önemle öneriyorum. Saygılarımla. Naci Kasapoğlu.

10.03.2014 – 19:34 – B. ÖZKOÇ
Vücudumda bulunan nodüllerden dolayı hem ilk göründüğüm doktor hem de sonrasında gitmiş olduğum professor ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Fakat ben ameliyat olmadan hastalığımı yenmek istedim. Belgin Dal’dan bana hastalığımı yenecek taşlar istedim. Verdiği taşları çok düzgün bir şekilde verdiği talimatlar doğrultusunda üç ay boyunca kullandım. Tekrar doktora gittiğimde nodüllerimden dolayı ameliyata hiç gerek olmadığını, nodüllerin küçük olduğunu şaşkınlıkla dinledim. Belgin Dal’ın hayatımda mucizeye neden olduğunu mutlulukla gördüm. Herkese bende oluşan bu durumu rahatlıkla söylüyorum. Kendisine saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Teşekkürler. B.Özkoç

KÜNYE BİLGİLERİ

Şifalı Taşlar / Doğal Taşlarla Sağlığınıza Kavuşun
Belgin Dal
Aurum Yayınları
Yayın Tarihi: Ocak 2015
Türü: Sağlık, Alternatif Tıp
264 Sayfa
13,5×19,5 cm
ISBN: 978 605 63026 6 4

Bir Cevap Yazın