Sevmek Bahane Aşktan Kime Ne

YAZAR VE KİTAP HAKKINDA
Şairimiz Emine Şeker’in şiir ve müzik sevgisi ilkokul yıllarında başlamıştır. Sosyal Bilimler Yüksek Okulu mezunudur. Özel şirketlerde insan kaynaklarında yönetici olarak görev yapmıştır. Yazarımız bir dönem illüzyonist Hasbora Güzelrüzgar’ın menajerliğini ve organizasyonunu yapmıştır. Smart çocuk televizyonunda yayınlanan Hasbora show programındaki çocuk yarışmacıların, yarıştığı şiir ve müzik yarışmalarında jüri başkanlığı yapmıştır. Beğeniyle okuyacağınız şiirlerinin güzel olma nedenlerinden birisi de yazarımızın müziğe sevdalı olmasıdır.
Türk sanat müziği korolarında korist olarak görev yapmaktadır. Sanata olan ilgisinden dolayı bazı tv dizilerinde de roller almıştır. Bir dönem İstanbul çocuk tiyatrosu grubunda sahne almıştır.
Kitaptaki şiirlerin çekici ve hayranlık uyandırdığını gözlemleyeceksiniz. Kendinizden mutlaka bir şeyler bulacaksınız. Şairimizin kitabının farklı olduğu ve fark oluşturacağını anlayacaksınız.
Evrensel ve toplumsal değerlere saygı sınırlarını aşmayan özgür düşüncelerle yazılmış bu şiirleri bir solukta okuyacağınız inancındayız. Bu kitap şiir sanatının tüm güzelliklerini size armağan ediyor.

KÜNYE BİLGİLERİ

Sevmek Bahane Aşktan Kime Ne
Emine Şeker
Murat Kitabevi
Yayın Tarihi: Ocak 2014
Türü: Şiir
96 Sayfa
Enzo Karton Kapak 13,5×19,5 cm
ISBN: 978-605-4676-50-7

Bir Cevap Yazın