Plasebo Sensin

“Plasebo Sensin sağlığınız ve yaşamınız için bedeninizde mucizeleri nasıl gerçekleştirebilceğinize ilişkin bir kullanma kılavuzu. En hafif deyimle muhteşem. O, belki de sizin tek reçeteniz.”
— Dr. Christiane Northrup, Womens Bodies, Women’s Wisdom ve The Wisdom of Menopause kitaplarıyla New York Times’ın en çok satan yazarı.

“Zihniniz yaptığınız herşeyin başarısı ya da başarısızlığı açısından inanılmaz derecede önemlidir…
Plasebo Sensin elinizdeki en önemli kaynağınızı güçlü bir şekilde keşfetmenizi sağlıyor ve genel olarak tüm alanlardaki başarınız için size bir çok edimsel araçlar kazandırıyor.
Ayrıca Dr. Dispenza’nın karmaşık fikirleri hepimizin faydalanabileceği bir şekilde . . .
sunuş tarzına hayranım.”
— Dr. Daniel G. Amen, Change Your Brain, Change Your Life ve Magnificent Mind at any Age kitaplarıyla New York Times’ın en çok satan yazarı.

“Plasebo Sensin’de paylaşılanların ne kadar gerçek olduğunu, yaşamsal tehdit içeren hastalıklara sahip kişilerle olan deneyimlerimden biliyorum. Bedensel deneyimler zihnin inandığı şeylerden ibarettir. . . .
Hepimiz kendi özümüzle uyarabileceğimiz şifayı yaratma potansiyeline sahibiz. Burada bütün mesele bu potansiyeli nasıl harekete geçireceğimizi öğrenmemizdir. Okuyup öğrenin.”
— Dr. Bernie Siegel, A Book of Miracles ve The Art of Healing kitaplarının yazarı.

KÜNYE BİLGİLERİ

Plasebo Sensin
Dr.Joe Dispenza
Ray Yayıncılık
Yayın Tarihi: Şubat 2015
Türü: Kişisel Gelişim
368 Sayfa
3.Hamur 13,5×21 cm
ISBN: 978-605-9030-14-4

Bir Cevap Yazın