Doktorum Nerde?

Bu kitabı, iç hastalıkları uzmanı ve detoks hekimi olarak değil, her “normal” insan gibi hayat boyu akıl sağlığıyla alakalı olarak gelgitler yaşayan bir kişi olarak yazdım.
Aslında “normallik” diye bir kavram olmadığını, başımıza gelenlerin “doğallık” olduğunu, huzuru ve sağ-lığı bulmak için farkındalığa ve bilince ihtiyaç duyduğu-muzu anlatmak istedim.
Yaptığımız hatalar üzerinde ısrarla devam etmenin bizi farklı insan yapmayacağını, “KAFAYI OYNATACAĞIM” dediğiniz anlarda nasıl güçlü olup bu durumdan kurtulacağınızı ve alternatifler arayacağınızı, ön yargılarınıza tutsak olmadan yeniliklere açık olup hangi güzellikleri hayatınıza sokacağınızı anlattım.
Önümüze gelen her şeyi, ister mecazi ister gerçek anlamda yiyerek tüketim çılgınlığına girdiğimiz bu dönemde size kalması gereken tek değerin “AKLINIZ” ol-duğunu unutmamanız için bir kılavuz oluşturdum.
Bu kitabı okuduktan sonra “EVET, KAFAYI OYNATTIM ” diyerek gururla çığlıklar atabilir ya da “KAFA ANCAK BU KADAR GÜZEL OYNATILIRMIŞ, AMA ARTIK BUNU KONTROL ETMELİYİM.” diyerek bilinçli hale gelebilirsiniz. Önemli olanın “KENDİNİZ” olduğunu asla unutmamanız dileğiyle…

KÜNYE BİLGİLERİ

Doktorum Nerde?
Serra Şentekin
Ray Yayıncılık
Yayın Tarihi: 2014
Türü: Sağlık, Sağlıklı Yaşam
176 Sayfa
3.Hamur 13,5×21 cm
ISBN: 978-605-9030-12-0

Bir Cevap Yazın